مجموعه نساجی ندا شما را به خرید بهترین محصولات پارچه تترون دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار تولید پارچه تترون عروسکی

تترون عروسکی

از نظر شما به عنوان خریدار عمده پارچه تترون عروسکی بازار تولید آن را در ایران به چه شکل می دانید. آیا این پتانسیل در بازار وجود دارد که شاهد بازخورد مثبتی در روند تولید پارچه تترون عروسکی باشیم؟
قبلا تنها افرادی که پارچه های بیمارستانی کار می کردند برای ارائه در بخش کودکان از پارچه های طرح عروسکی بهره می بردند و انواع آن را لازم داشتند اما امروزه پارچه های تترون عروسکی برای مانتو، ملحفه و روتختی یا حتی پیراهن نیز کاربرد خواهد داشت و نیاز مبرمی برای تولیدکنندگان شده است تا به فکر بافت این مدل پارچه تترون بیفتند.
پارچه تترون عروسکی نیاز به مرحله چاپ دارد و به راحتی کسانی که در زمینه چاپ فعالیت دارند با خرید پارچه خام می توانند در زمینه عرضه و تولید این چنین پارچه ای فعالیت گسترده ای را شروع کنند با علم بر اینکه بازار تولید این محصول در ایران بسیار گسترده بوده و به این زودی ها اشباع نخواهد شد.

منبع: پوشاک ایرانی

متین افکار

من در حوزه پارچه مشغول به کار هستم

 

مجموعه نساجی ندا شما را به خرید بهترین محصولات پارچه تترون دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

Deprecated: پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 منقضی شده و هیچ جایگزینی در دسترس نیست. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /home/tetro174/domains/tetronfabric.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5062

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید