مشاوره و سفارش

انواع پارچه تترون

پارچه تترون،پارچه تترون اصفهان، پارچه تترون بیمارستانی، پارچه تترون پیراهنی، پارچه تترون تهران، پارچه تترون خارجی، پارچه تترون درنا، پارچه تترون راه راه، پارچه تترون رنگی، پارچه تترون ژاپن، پارچه تترون سفید، پارچه تترون سهند، پارچه تترون طرح دار، پارچه تترون عروسکی، پارچه تترون فرمپ، پارچه تترون کاشان، پارچه تترون کجراه، پارچه تترون کش، پارچه تترون مقنعه ای، پارچه تترون نسوز، تترون بروجرد

ef72de8460ed07a7679e133ebbe79f3e.jpg

پارچه تترون

برای لباس های بیمار و همچنین ملافه های بیمارستانی از پارچه های تترون عرض های 150 و 300 سانت استفاده می شود. معمولا پارچه های عرض 3 متر برای این کار به صرفه تر هستند. معمولا برای بیماران مرد از رنگ آبی، برای خانم ها از صورتی و برای ملحفه از سفید بهره برده می شود.

مجموعه نساجی ندا

این مجموعه که توسط خانواده های بخشی زاده، حیدری و افکار از سال 1931 آغاز به کار کرد، ابتدا به صورت سنتی اقدام به فروش عمده پارچه نمود و توانست سهم بسیار خوبی را در بازار خوزستان به دست آورد. با مهاجرت خانواده ها به تهران، فعالیت ایشان در بازار تهران گسترش پیدا کرد.

96facd91c37380c4f1ebdf792c5735d7.jpg

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
پارچه تترون-سفارشیموجودتماس بگیرید
پارچه تترون اصفهان-سفارشیموجودتماس بگیرید
پارچه تترون بیمارستانی-سفارشیموجودتماس بگیرید
پارچه تترون پیراهنی-سفارشیموجودتماس بگیرید
پارچه تترون تهران-سفارشیموجودتماس بگیرید
پارچه تترون خارجی-سفارشیموجودتماس بگیرید
پارچه تترون درناسفارشیموجودتماس بگیرید
پارچه تترون راه راهسفارشیموجودتماس بگیرید
پارچه تترون رنگیسفارشیموجودتماس بگیرید
پارچه تترون ژاپنسفارشیموجودتماس بگیرید
پارچه تترون سفیدسفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

شرکت صنایع نساجی ندا از مجموعه های با سابقه در زمینه بافت، رنگرزی و چاپ است. پارچه های متقال تمام پنبه، متقال پنبه فلامنت و متقال ویسکوز از اصلی ترین تولیدات بافندگی این شرکت هستند. در حوزه رنگرزی و چاپ، پارچه های کودری، نخی و ملحفه ای نساجی ندا با برندهای نیک بافت یزد و کاپیتال تکس نزد جامعه هدف این منسوجات به شهرت و مقبولیت خاصی دست یافته اند.

مدیر فروش مجموعه نساجی ندا

متین افکار

Call Now Buttonتماس بگیرید